Nechci zobrazovat heslo

Dobrý den, používám převážně prohlížeč Google Chrome, kde je možnost ukládání hesel. Uložená hesla jdou zobrazit po zadání hesla PC. Nelíbí se mi, že u přihlášení na Aukro stačí pouze kliknout na ikonu oka a heslo se zobrazí. K čemu je taková funkce? Někdo náhodou sedne k mému PC. Klikne a vidí heslo které může zneužít. Proč tato funkce nejde vypnout třeba po přihlášení?
5a20126dcb98c.png
5a20126dd1e1b.png

Dobrý den, používám převážně prohlížeč Google Chrome, kde je možnost ukládání hesel. Uložená hesla jdou zobrazit po zadání hesla PC. Nelíbí se mi, že u přihlášení na Aukro stačí pouze kliknout na ikonu oka a heslo se zobrazí. K čemu je taková funkce? Někdo náhodou sedne k mému PC. Klikne a vidí heslo které může zneužít. Proč tato funkce nejde vypnout třeba po přihlášení? ![5a20126dcb98c.png](serve/attachment&path=5a20126dcb98c.png) ![5a20126dd1e1b.png](serve/attachment&path=5a20126dd1e1b.png)
upraveno Nov 30 '17 v 2:15 pm

Dobrý den,

funkce zobrazení hesla je celkem standardní věcí, může sloužit například pro kontrolu správnosti zadávaného hesla, nebo jako možnost jeho připomenutí, pokud si jím uživatel není jistý a chce se přihlásit například na jiném zařízení. Pokud se obáváte, že se někdo může dostat k Vašemu PC a heslo tak zjistit, doporučuji nepotvrzovat jeho uložení pro příští snadnější přihlášení, a také se při odchodu od PC odhlašovat.

S pozdravem, Lukáš

Dobrý den, funkce zobrazení hesla je celkem standardní věcí, může sloužit například pro kontrolu správnosti zadávaného hesla, nebo jako možnost jeho připomenutí, pokud si jím uživatel není jistý a chce se přihlásit například na jiném zařízení. Pokud se obáváte, že se někdo může dostat k Vašemu PC a heslo tak zjistit, doporučuji nepotvrzovat jeho uložení pro příští snadnější přihlášení, a také se při odchodu od PC odhlašovat. S pozdravem, Lukáš

Lukáš Ratiborský Na Aukru jsem od roku 2008 prošel vším možným a leccos pamatuji, zároveň se nyní podílím na jeho tvorbě. Rád Vám pomohu nejen s technickými strastmi, ale i s návrhy či připomínkami k funkcím.

Dobry den,
moc standardni vec to neni napr. Google.com, seznam.cz, centrum.cz ... proc to nepouzivaji teda?
Mam nastavene ukladani vyplnenych formularu a ikdyz odhlasim stale je tam heslo a nejhorsi je to, ze je viditelne.
Podle mne absolutne nevhodna funkce5a2ea8d825ed4.png

Dobry den, moc standardni vec to neni napr. Google.com, seznam.cz, centrum.cz ... proc to nepouzivaji teda? Mam nastavene ukladani vyplnenych formularu a ikdyz odhlasim stale je tam heslo a nejhorsi je to, ze je viditelne. Podle mne absolutne nevhodna funkce![5a2ea8d825ed4.png](serve/attachment&path=5a2ea8d825ed4.png)
upraveno Dec 11 '17 v 3:48 pm

Dobrý den,

bohužel se nikdy nelze zavděčit všem. Respektuji Váš názor, že se Vám tato funkce nelíbí, změnu v této oblasti však nechystáme.

S pozdravem, Lukáš

Dobrý den, bohužel se nikdy nelze zavděčit všem. Respektuji Váš názor, že se Vám tato funkce nelíbí, změnu v této oblasti však nechystáme. S pozdravem, Lukáš

Lukáš Ratiborský Na Aukru jsem od roku 2008 prošel vším možným a leccos pamatuji, zároveň se nyní podílím na jeho tvorbě. Rád Vám pomohu nejen s technickými strastmi, ale i s návrhy či připomínkami k funkcím.

3
komentáře
60
zobrazení
náhled
zadejte nejméně 10 znaků
Varování: Byl jste zmíněn% MENTIONS%, ale tuto zprávu nevidí a nebudou o tom informováni
Ukládám...
Uloženo
With selected Zrušte výběr příspěvků zobrazit vybrané příspěvky
Všechny příspěvky pod tímto tématem budou smazáno ?
Rozepsaný příspěvek ... Klikněte pro pokračování v úpravách
Odložit koncept