Máte rozhašené políčko Kup teď u zadávání aukce

Zadám li novou aukci s přihazováním nebo formou "prodat podobné" další aukci kde byla předtím vyplněna cena kup teď a vepíšu počáteční cenu nejen aukční ale i do políčka kup teď, a tu cenu kup teď pak vymažu, aukce se vystaví s aukční cenou i s alternativní kup teď cenou, kterou nechci, opravit to nejde po vymazání ceny kup teď aukce buď nejde vystavit nebo se vystaví s cenou kup teď která byla předtím z políčka vymazána, a vystavím li z této aukce opět vystavit podobné, pokaždé to vystaví i s nějakou cenou "kup teď" kterou v aukci nechci.

Je to podobně nedodělané jako nefunkční vkládání textu formou "paste" do titulku aukce kde po vystavení zůstane původní titulek předchozí aukce a lidi co si toho nevšimnou a vystavují formou "prodat podobné" pak mají v titulku text minulé aukce.

Proto tolik lidí má teď v aukcích i druhou cenu kup teď která byla dřívě využívána velmi málo

Zadám li novou aukci s přihazováním nebo formou "prodat podobné" další aukci kde byla předtím vyplněna cena kup teď a vepíšu počáteční cenu nejen aukční ale i do políčka kup teď, a tu cenu kup teď pak vymažu, aukce se vystaví s aukční cenou i s alternativní kup teď cenou, kterou nechci, opravit to nejde po vymazání ceny kup teď aukce buď nejde vystavit nebo se vystaví s cenou kup teď která byla předtím z políčka vymazána, a vystavím li z této aukce opět vystavit podobné, pokaždé to vystaví i s nějakou cenou "kup teď" kterou v aukci nechci. Je to podobně nedodělané jako nefunkční vkládání textu formou "paste" do titulku aukce kde po vystavení zůstane původní titulek předchozí aukce a lidi co si toho nevšimnou a vystavují formou "prodat podobné" pak mají v titulku text minulé aukce. Proto tolik lidí má teď v aukcích i druhou cenu kup teď která byla dřívě využívána velmi málo
upraveno Apr 16 '18 v 1:19 pm

Fulltextové vyhledávací políčko (úvodní stránka Aukra) také nejde, zadá li se do něj text formou paste/vložit. Musí se potom nejprve ručně změnit minimálně jeden znak, což nikdo neví. Vzhledem že paste používá tak 40 % uživatelů, přicházíte tak vy i prodejci o mnoho potencionálních kupců

Fulltextové vyhledávací políčko (úvodní stránka Aukra) také nejde, zadá li se do něj text formou paste/vložit. Musí se potom nejprve ručně změnit minimálně jeden znak, což nikdo neví. Vzhledem že paste používá tak 40 % uživatelů, přicházíte tak vy i prodejci o mnoho potencionálních kupců
upraveno Apr 16 '18 v 1:20 pm

Dobrý den,

zkouším všechny tři popisované neduhy, ale neprojevují se mi. je ale možné, že to zlobí jen v některém prohlížeči, proto prosím o informaci, jaký (včetně verze) využíváte, abych to mohl prověřit na stejném.

S pozdravem, Lukáš

Dobrý den, zkouším všechny tři popisované neduhy, ale neprojevují se mi. je ale možné, že to zlobí jen v některém prohlížeči, proto prosím o informaci, jaký (včetně verze) využíváte, abych to mohl prověřit na stejném. S pozdravem, Lukáš

Lukáš Ratiborský Na Aukru jsem od roku 2008 prošel vším možným a leccos pamatuji, zároveň se nyní podílím na jeho tvorbě. Rád Vám pomohu nejen s technickými strastmi, ale i s návrhy či připomínkami k funkcím.

Dobrý den Win10 se standartním nastavením, dělá to ve všech prohlížečích, takže add onem to nebude, vyhledávání (mám na mysli na úvodní stránce Aukra) jsem zkoušel i z mobilu, a tlačítko odeslat nereaguje, až když po paste se ručně změní min. jeden znak. Přeci není možné že počítače Aukra jsou jediné v republice kde to funguje, když to ve skutečnosti nejde, to nemáte v baráku víc compů/mobilů na vyzkoušení

Teď se mi prodala jedna atraktivní aukce kde bylo navíc zveřejněna i cena kup teď, které jsem nezadával, i vy přicházíte tím o peníze

Dobrý den Win10 se standartním nastavením, dělá to ve všech prohlížečích, takže add onem to nebude, vyhledávání (mám na mysli na úvodní stránce Aukra) jsem zkoušel i z mobilu, a tlačítko odeslat nereaguje, až když po paste se ručně změní min. jeden znak. Přeci není možné že počítače Aukra jsou jediné v republice kde to funguje, když to ve skutečnosti nejde, to nemáte v baráku víc compů/mobilů na vyzkoušení Teď se mi prodala jedna atraktivní aukce kde bylo navíc zveřejněna i cena kup teď, které jsem nezadával, i vy přicházíte tím o peníze
upraveno Apr 16 '18 v 1:19 pm

Dobrý den,

popisované chyby se mi stále neprojevují, přitom to zkouším na více zařízeních. Můžete uvést příklad prohlížeče a verze, kde se s problémem setkáváte?

S pozdravem, Lukáš

Dobrý den, popisované chyby se mi stále neprojevují, přitom to zkouším na více zařízeních. Můžete uvést příklad prohlížeče a verze, kde se s problémem setkáváte? S pozdravem, Lukáš

Lukáš Ratiborský Na Aukru jsem od roku 2008 prošel vším možným a leccos pamatuji, zároveň se nyní podílím na jeho tvorbě. Rád Vám pomohu nejen s technickými strastmi, ale i s návrhy či připomínkami k funkcím.

Asi si nerozumíme mám na mysli vložení textu přes myš a potom tlačítko vyhledat, přes CTRL+V funguje. Na Allegru jde bezvadně

Asi si nerozumíme mám na mysli vložení textu přes myš a potom tlačítko vyhledat, přes CTRL+V funguje. Na Allegru jde bezvadně
upraveno Apr 16 '18 v 3:48 pm

Mně pro změnu už asi od začátku nové platformy převážně nefunguje Ctrl-C kdekoliv, ať jde o titulek nebo popis (Ctrl-V jde vždy včetně titulku) a musím kopírovat označený text do schránky přes pravé tlačítko myši. Už jsem to tu kdysi dávno zmiňoval, ale asi bez odezvy.

Mně pro změnu už asi od začátku nové platformy převážně nefunguje Ctrl-C kdekoliv, ať jde o titulek nebo popis (Ctrl-V jde vždy včetně titulku) a musím kopírovat označený text do schránky přes pravé tlačítko myši. Už jsem to tu kdysi dávno zmiňoval, ale asi bez odezvy.
upraveno Apr 16 '18 v 5:13 pm

Tak k tomu fultextovému vyhledávacímu políčku, Lukáši: mám někde mimo prohlížeč, třebas v notepadu, seznam hledaných věcí. Jednu položku z něj si zkopíruji do schránky, z ní vložím (pravým tlačítkem myši přes kontextové menu) do vyhledávacího políčka, nastavím kategorii, kde chci hledat, kliknu na lupu... a nic se nestane. Aukro prostě nehledá, našeptávač nic nenabízí. Prohlížeč Firefox 52.7.3 ESR a NEfunguje to naprosto spolehlivě.
Pokud do textu vloženého ze schránky nějak zasáhnu - třeba vymažu jedno písmeno - našeptávač i hledání se probudí. Ale zdá se, že při vkládání obsahu schránky z klávesnice (Ctrl+V) to funguje.

Tak k tomu fultextovému vyhledávacímu políčku, Lukáši: mám někde mimo prohlížeč, třebas v notepadu, seznam hledaných věcí. Jednu položku z něj si zkopíruji do schránky, z ní vložím (pravým tlačítkem myši přes kontextové menu) do vyhledávacího políčka, nastavím kategorii, kde chci hledat, kliknu na lupu... a nic se nestane. Aukro prostě nehledá, našeptávač nic nenabízí. Prohlížeč Firefox 52.7.3 ESR a NEfunguje to naprosto spolehlivě. Pokud do textu vloženého ze schránky nějak zasáhnu - třeba vymažu jedno písmeno - našeptávač i hledání se probudí. Ale zdá se, že při vkládání obsahu schránky z klávesnice (Ctrl+V) to funguje.

Popisujete tedy přesně to, co druhý příspěvek tohoto vlákna (jehož titulek je pak vzhledem k popisovanému problému zavádějící) - tohle chování mohu také potvrdit, protože mi díky němu nefunguje vyhledávání na mobilu, kde nemohu Ctrl-V použít.

Popisujete tedy přesně to, co druhý příspěvek tohoto vlákna (jehož titulek je pak vzhledem k popisovanému problému zavádějící) - tohle chování mohu také potvrdit, protože mi díky němu nefunguje vyhledávání na mobilu, kde nemohu Ctrl-V použít.

Abych ještě přesněji shrnul pro admina, jak tedy funguje vyhledávací pole při různých způsobech vložení obsahu clipboardu (lhostejno, jak byl do clipboardu obsah zkopírován) - vložím-li například číslo aukce přes Ctrl-V, vše je OK s odezvou https://aukro.cz/vysledky-vyhledavani?text=hledaný text , ale provedu-li totéž přes pravé tlačitko myši, odezva je obvykle https://aukro.cz/ (tedy skok na hlavní stránku) nebo třeba https://aukro.cz/vysledky-vyhledavani?timestamp=1523948860087

Abych ještě přesněji shrnul pro admina, jak tedy funguje vyhledávací pole při různých způsobech vložení obsahu clipboardu (lhostejno, jak byl do clipboardu obsah zkopírován) - vložím-li například číslo aukce přes Ctrl-V, vše je OK s odezvou https://aukro.cz/vysledky-vyhledavani?text=hledaný text , ale provedu-li totéž přes pravé tlačitko myši, odezva je obvykle https://aukro.cz/ (tedy skok na hlavní stránku) nebo třeba https://aukro.cz/vysledky-vyhledavani?timestamp=1523948860087
upraveno Apr 17 '18 v 8:13 am

Dobrý den,

děkuji za upřesnění, že se problém projevuje při vkládání přes tlačítko myši. Jsem zvyklý vkládat přes klávesnici, takže se mi to původně neprojevilo. Nyní jsem předal k opravě.

S pozdravem, Lukáš

Dobrý den, děkuji za upřesnění, že se problém projevuje při vkládání přes tlačítko myši. Jsem zvyklý vkládat přes klávesnici, takže se mi to původně neprojevilo. Nyní jsem předal k opravě. S pozdravem, Lukáš

Já také dělám prakticky vše přes klávesnici, ale někdy je i to ošidné, když si člověk neuvědomí možné zádrhele v reprodukovatelnosti jinde - viz nutné použití Fn klávesy u novějších notebooků...

Já také dělám prakticky vše přes klávesnici, ale někdy je i to ošidné, když si člověk neuvědomí možné zádrhele v reprodukovatelnosti jinde - viz [nutné použití Fn klávesy u novějších notebooků](https://tech.aukro.cz/topic/1007/pro%C4%8D-furt-p%C5%99i-shnut-iacute-a-vystaven-iacute-aukce-vyjede-navrch-a-ukazuje-blbosti/1#post-4182)...
upraveno Apr 17 '18 v 8:33 am

Dobrý den,

tento nedostatek je již opraven.

S pozdravem, Lukáš

Dobrý den, tento nedostatek je již opraven. S pozdravem, Lukáš

Bohužel níže uvedený problém stále není opraven:

Zadám li aukci formou "prodat podobné" z ukončené "kup teď", změním "kup teď" na pouze na aukci bez "kup teď", pokaždé to vystaví (i zobrazí před vystavením)kromě aukční ceny i cenu "kup teď", která nejde vymazat, a bez "kup teď" systém aukci nevystaví. Je to i v případě kdy omylem se vepíše do kup teď ve verzi aukce cenu tu pak vymaže ale ta cena tam zůstane či v případných dalších kombinacích s kup teď. Jediná možnost je tedy vystavovat nové aukce bez vynuceného navíc "kup teď" z ukončených aukcí které ještě proběhly bez této chyby, což zabírá čas a vede k méně vystavených nových aukcí.

Bohužel níže uvedený problém stále není opraven: Zadám li aukci formou "prodat podobné" z ukončené "kup teď", změním "kup teď" na pouze na aukci bez "kup teď", pokaždé to vystaví (i zobrazí před vystavením)kromě aukční ceny i cenu "kup teď", která nejde vymazat, a bez "kup teď" systém aukci nevystaví. Je to i v případě kdy omylem se vepíše do kup teď ve verzi aukce cenu tu pak vymaže ale ta cena tam zůstane či v případných dalších kombinacích s kup teď. Jediná možnost je tedy vystavovat nové aukce bez vynuceného navíc "kup teď" z ukončených aukcí které ještě proběhly bez této chyby, což zabírá čas a vede k méně vystavených nových aukcí.
upraveno Apr 27 '18 v 7:30 am
13
komentářů
241
zobrazení
náhled
zadejte nejméně 10 znaků
Varování: Byl jste zmíněn% MENTIONS%, ale tuto zprávu nevidí a nebudou o tom informováni
Ukládám...
Uloženo
With selected Zrušte výběr příspěvků zobrazit vybrané příspěvky
Všechny příspěvky pod tímto tématem budou smazáno ?
Rozepsaný příspěvek ... Klikněte pro pokračování v úpravách
Odložit koncept